UPOZORNĚNÍ: používání drahých kamenů, minerálů, či kovu nenahrazuje lékařskou péči, či alternativní léčbu. Veškeré informace o vlastnostech kamenů, minerálů či kovů jsou pouze informativní a vycházejí z mýtu a tradic v lidovém léčitelství.

SYCHRAVÉ PONDĚLÍ

 

Tyhle barvy, vedle hřejivéhých žlutých a oranžových, máme taky rádi. Pořádně sychravo a deštivo jako bylo dnes.

Když jsem se podívala z okna směrem na les a příchazející mlhu, navlekla jsem na sebe teplé oblečení, vzala čepici, rukavice, foťák, koloběžku a jela směrem do lesa.

Miluji ten pohled od nás z kuchyně. Když člověk ráno vstane, rozespalý nasype kávu do hrnku a než se uvaří voda, můj pohled míří na onen les.
Na podzim je nádherně barevný. V létě, když se brzy rozednívá a ptáci zpívají už po třetí ráno, pozoruji východ a v zimě zase koukáme na fialovooranžové západy slunce. Při bouřce se černé mraky honí nad stromy a blesky protínájí oblohu a 13. prosince jdou krásně sledovat padající meteorický roj Geminid.
A dnes, kdy jsem viděla právě tu přícházející mlhu, na nic jsem nečekala a jela fotit. Naskytl se mi krásný pohled na lesní cestu, lemováná listím. Lesní cesta lemovaná zlatem.

Chvílí jsem hledala nějaké hezké detaily na focení. List na cestě, suché kapradi nebo listi na keři.
Užívejte si každý den za každého počasí. Pokud si umíte jako my v Dej štěstí všímat detailu, které nám v tom běžném životním shonu utíkají, budou všechny naše dny krásné. A nevadí, že je mlha nebo bouřka nebo sychravý deštivý den.

Navíc to jsou ty dny, které nás učí zpomalit, vzít si knihu, dát si víno, kouknout na film, mít nohy zabalené v dece nebo se jen tak koukat z okna.
Jsou to dny, kdy se můžeme učít plést, vyšívat, malovat, psát básně nebo jako my vytvářet náramky.

Přejeme krásné dny. ????

Zpět do obchodu