UPOZORNĚNÍ: používání drahých kamenů, minerálů, či kovu nenahrazuje lékařskou péči, či alternativní léčbu. Veškeré informace o vlastnostech kamenů, minerálů či kovů jsou pouze informativní a vycházejí z mýtu a tradic v lidovém léčitelství.

O nás

 

TAK TOHLE JSME MY

Jsme mladá, kreativní dvojice, která hledala co by mohla tvořit.

V naších hlavách postupně vznikala myšlenka vytvářet náramky a různé doplňky, které si může každý vzít na sebe, kdykoliv bude chtít k jakékoli příležitosti. Vytváříme náramky a také další výrobky, které nás moc baví.

Přestože trh nabízí spousty takových výrobků, tak jsme se rozhodli právě pro ně. Celkově naše tvoření chceme pojmout jiným, takovým naším stylem. Máme rádi přírodu a proto jsme se nechali inspirovat právě jí. Dáváme přednost přírodním barvám a materiálům, které jsou v kombinaci s různými komponenty lahodné na oko. Pracujeme také s materiály, které nejsou přírodní, ale jsou například dobarvené, nebo jsou pouze imitací.

Snažíme se naši kreativitu a tvořivost pořád rozvíjet o nové barevné kombinace a styly. Naší prioritou je odlišit se od běžných minerálních náramků, které jsou k dostání na trhu a proto tvoříme originální Shamballa náramky, Boho náhrdelníky, růžence a další krásné výrobky. Vymysleli jsme si svůj vlastní a jedinečný styl, který nás vystihuje.

Nejdůležitější ze všeho je pro nás spokojený zákazník. Rozdáváme štěstí a naše výrobky jsou k tomu určené. 

Naše motto - Dej štěstí

PŘÍRODNÍ KAMENY, MINERÁLY A DRAHÉ KOVY

K výrobě našich Shamballa náramků, růženců, přívěsků a dalších výrobků, používáme přírodní kameny a minerály. Dále k výrobě používáme i komponenty ze dřeva, nebo dobarvené korálky, aby vynikly jednotlivé barvy.

U některých výrobků vkládáme komponenty z drahých kovů, jako například stříbro Ag 925/1000, nebo pozlacené stříbro 24 nebo 18 karátovým zlatem.

K výrobě používáme také hypoalergenní kov (Zamak), který má povrchovou úpravu ze stříbra, nebo je pozlacený 24 karátovým zlatem. Korálky navlékáme na tzv. shamballa šňůrku, která je z nylonu, nebo také na voskovanou nit.

web uvod17 (1 z 1) žlutá

Zpět do obchodu