UPOZORNĚNÍ: používání drahých kamenů, minerálů, či kovu nenahrazuje lékařskou péči, či alternativní léčbu. Veškeré informace o vlastnostech kamenů, minerálů či kovů jsou pouze informativní a vycházejí z mýtu a tradic v lidovém léčitelství.

MÓDNÍ DESING vs. NÁRAMKY

Designové náramek a skvělý módní doplněk.

Představte si, že si koupíte nový oblek, kostýmek. No prostě nějaký parádní outfit. A jak bývá známo, pak se v něm ještě chvíli předvádíme před zrcadlem, obdivujeme ho a obdivujeme se v něm sami sebe. Ano, oprabdu nám to sluší, říkáte si. A nás napadlo, jak mu dodat ještě lepší šmrnc a jednoduše jsme dostali bombastický nápad, po kterém budete vypadat ještě více cool.

Tímto Vám chceme představit designové náramky, které vznikly lusknutím prstu.

Hledali jsme inspiraci, inspiraci ve všem, co je kolem nás a co nás obklopuje a věřte nešli jsme vůbec daleko. Všímáme si detailů a momentu, které nám v běžném a uspěchaném životě unikají, ať už na procházce, v TV nebo nahlédnutím do modních časopisů.

Zjistili jsme, že když otevřeme modní časopisy, jsme v jiném světě. Je to svět plný barev, spousty možností, neskutečných detailu, které se dají lehko přehlédnout. Ale když se člověk zaměří na ty drobnosti a vychutná si stránku po stránce, tak vidí vše. Ptali jsme se sami sebe, jak by vypadala taková kombinace barev vypadat? Jak může vypadat náramek složen třeba podle vzoru módního outfitu nebo jen podle kabelky a kalhot. A vsadit to vše do jednoho náramku.

Úpřimně to vypadá skvěle a jsme z toho milé překvapení. I přesto, že preferujeme přírodní barvy a materiál, tak se nebojíme kombinovat a použít i imitaci a experimentovat s novým materiálem a barevnými kombinacemi.

Není nad to zkoušet něco jiného, něco nového a originálního. Ale samozrějmě stále si držíme náš prvotní směr a tvoříme především náramky, které budou krásně vypadat na Vaší ruce.

Zpět do obchodu