UPOZORNĚNÍ: používání drahých kamenů, minerálů, či kovu nenahrazuje lékařskou péči, či alternativní léčbu. Veškeré informace o vlastnostech kamenů, minerálů či kovů jsou pouze informativní a vycházejí z mýtu a tradic v lidovém léčitelství.

NÁRAMKY VE VÁNOČNÍM KABÁTU

Barvy Vánoc čili oblékli jsme naše náramky do svátečního kabátu.

Narazili jsme na jeden materiál se kterým jsme ještě nepracovali. Do oka nám padly skleněné voskované korálky, které se nám přišly zajimavé a tak jsme je zakomponovali do naši výroby. Jelikož se blíži svátky a vánoční atmosféra, chceme vyzkoušet i něco nového a nechali jsme se inspirovat vánočmi barvami jako jsou červená, zlatá, zelená nebo jemné odstíny modré, šedé nebo fialové.
Líbí se nám perleťový vzhled těchto korálku, představili jsme si je jako modní doplněk a tak jsme vytvořili první kousky takové tzv. vlaštovky. No a co myslíte? Těch pár kousků vánočně laděných náramků jsou opravdu nadhérné, aby toho nebylo málo, tak jsme k těm pastelovým barvám doplnili komponenty ve zlaté, stříbrné nebo zlatorůžové barvě.
Máte se na co těšit a věříme, že se tyto náramky k vánočním svátkům určitě hodí a chceme se držet těchto tradičních barev, které k Vánocům patří. A pokud znáte někoho nebo máte někoho blízkého, kterému se perleťový vzhled líbí, můžete vyzkoušet ty naše. Nebo si jej můžete pořídit jen tak pro sebe a nechat si jim zdobit Vaši ruku nejen o Vánocích, ale i v jiných radostných a veselých chvílích.

Zpět do obchodu