UPOZORNĚNÍ: používání drahých kamenů, minerálů, či kovu nenahrazuje lékařskou péči, či alternativní léčbu. Veškeré informace o vlastnostech kamenů, minerálů či kovů jsou pouze informativní a vycházejí z mýtu a tradic v lidovém léčitelství.

INSPIRACE PODLE KABO ART

Na našem blogu Vám chceme na pár řádků krátkým textem představit kreativně tvořící lidi a nejen kreativní tvořící lidi, ale hlavně lidi, kteří nás zaujali svými výrobky či produkty.

 

Už delší dobu obdivuji malířku Kateřinu Bohušíkovou,

která pod KaBo Art Bohušíková nejen maluje nádherné abstraktní obrazy na plátno, ale také své obrazy přenáší i na další své produkty, jako jsou šaty, halenky, kabelky nebo šátky či povlečení a další jiné.
Její obrazy působí jemně i elegantně, ale také pozitivně, optimistický a plné energie.
Můžeme je přirovnat k doteku přírody, souznění nebo dračímu oku. Přesně takové názvy její obrazy nesou.

 

Mám ráda abstraktní obrazy, jak zemitých barev a tak i souhry všech barev a přesně tohle vše u Kateřiny najdete.

 

U nás v Dej štěstí jsme se nechali inspirovat veselostí a barevnosti těchto obrazu a zkusili jsme vyrobit jeden barevný a veselý náramek, složen z imitací korálků jako je jadeit a nefrit nabarven do více barev. Takto vypadá náš náramek, který je inspirovaný hedvábným šátkem.

Zda se nám to povedlo posuďte sami a nechejte se unášet na vlně energie, kterou do svých obrazu Kateřina umí štětcem přenést.
Zpět do obchodu