UPOZORNĚNÍ: používání drahých kamenů, minerálů, či kovu nenahrazuje lékařskou péči, či alternativní léčbu. Veškeré informace o vlastnostech kamenů, minerálů či kovů jsou pouze informativní a vycházejí z mýtu a tradic v lidovém léčitelství.

LISTOPADOVÁ ROMANCE

Pro mě začíná dušičkami, které ukrývají v sobě nádech tajemna a nezaměnitetnou podzimní atmosféru. A jako podzimní dítě narozené právě v listopadu, je pro mě podzim nejoblíbenější období.

 

Mám ráda svit svíček v oknech, oranžovofialovou oblohu při západu a les vonící spadaným listím. Spadané listí, do kterého jsem jako dítě skákala a házela ho do vzduchu. Dnes, po uplynutí spousty let od mého dětství, ráda vzpomínám. Když jsme chodili do parku, na kaštany z kterých jsme ve škole vyráběli zvířatka a nebo k babičce na zahradu, sbírat ořechy a hrabat listí.

Zrovna sedím u stolu vedle okna u kterého mi svití svíčka a dívám se z něj ven na tu oranžovofialovou oblohu a užívám si tu chvíli o kterém vím, že je moje. To je ta moje listopadová romance jakou mám ráda.

A jaké vzpomínky na podzim máte Vy? Máte rádi podzim nebo jaro?

Pro náš eshop a pro naše zákazníky jsme navrhli i náramky s podzimní atmosférou, s chutí přírody, barevného lesa a zapadajícího slunce. 

Přejeme Vám klidné dušičky a krásný barevný listopad.

Vaše Dej štěstí.

Zpět do obchodu