UPOZORNĚNÍ: používání drahých kamenů, minerálů, či kovu nenahrazuje lékařskou péči, či alternativní léčbu. Veškeré informace o vlastnostech kamenů, minerálů či kovů jsou pouze informativní a vycházejí z mýtu a tradic v lidovém léčitelství.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

 

Jako malá holka jsem milovala pastelky a omalovánky. Strašně ráda jsem si kreslila, tvořila přáníčka babičkám, dědečkům a rodičům, jak k narozeninám, tak i k Vánocům. Na základní škole jsem zbožňovala výtvarku a hudebku. I když jsem nikdy neuměla zpívat, přihlásila jsem se do pěveckého sboru. Ráda jsem dělala činnosti, při které vznikaly nové věci. Hledala jsem a hledám co bych mohla ještě dělat a zajímají mě různé obory.
Jednou si chci vyzkoušet foukat sklo a vyrobit si sklenici, namalovat vánoční baňky, vytvořit podkovu pro štěstí, třeba i uplést koš. Když jsem byla starší, mamka mě učila vyšívat. Doslova jsem to obrečela, protože mi to nešlo a prsty jsem měla popíchané od jehly. Nakonec jsem se to naučila a dokázala vyšívat i několik hodin denně.

Před více než 10 lety jsem dostala svůj první foťák, který měl tenkrát jen pár megapixelu. Stál se mým každodenním doplňkem. Fotila jsem úplně vše, pavouky, květiny, čmeláky, motýly, mraky, východy a západy slunce. Fotím dodnes, samozřejmě už lepším foťákem. Dostala jsem nápad, tisknout obrazy na plátno.         Nějak z toho sešlo, ale snad někdy v budoucnu to uskutečním.

No a pak, asi před rokem jsem poznala svého muže. Kreativní člověk, který měl rozběhnutý svůj projekt.
Líbily se mu mé fotky a nakonec začal fotit se mnou. Ale nám pořád vrtalo hlavou, co bychom mohli ještě vymyslet. Na jaře tohoto roku jsem začala dělat andílky z korálků, přívěsky na klíče a první náramek.
Začala jsem tvořit díky tomu, že jsem poznala lidi, kteří se zajímají o meteority. Jeden z nich je právě můj muž. Měla jsem možnost si pár meteoritu a šperků z těchto vzácných kamenů nafotit a publikovat na sociální síti. Díky publikování jsem se nějakým způsobem dostala i k minerálům a šperkům ostatních lidí a mě se líbila myšlenka mít něco svého. Mít svou značku, mít své výrobky, které si taky nafotím a následně pošlu dále.

A tak to začalo. Pár andělů vytvořil i můj muž, a pak svůj první náramek. Naučil mě shamballa uzlík a já přišla na to, že je to geniální věc. A nakonec nás napadl projekt, který můj muž pojmenoval "Dej štěstí". A tak jsme začali vyrábět po večerech náramky. A v těchto dnech, kdy večery budou přicházet hodně brzy, je to relaxace.               A hlavně nás to moc baví.

Zpět do obchodu